Nikolai Hotzan er gjestetrener på høstens NLP Master i Haugesund. For at så mange om mulig skal få gleden av å oppleve og la seg inspirere av en av Europas mest spennende NLP-trenere, åpner vi de siste dagene av modulen og henger på en ekstra dag.
Mange av dere har møtt Nikolai tidligere og vet at dette vil bli en ekte “höjdare” i høst. Gå ikke glipp av denne sjansen til et lærerikt og givende gjensyn!
Seminaret er åpent for alle som tar eller har tatt NLP- og coachingutdanning, fortrinnsvis hos Ålreit Institutt.
Nikolai Hotzan driver NLP & Coaching Akademie Bielefeld i Tyskland. Han har samarbeidet tett med internasjonale størrelser innen NLP og coaching som f.eks. Robert Dilts og Stephen Gilligan.
Undervisningen foregår på svensk.