SELVHYPNOSE og autosuggesjon

 

2 dagers seminar

7.-8. november 2025

Sted: Bergen

Pris: 2200,00

Kursholder: Jan Otto Hovda, sertifisert coach, NLP-trener, hypnosetrener

 

Selvhypnose er veien til transe. Og vi setter oss selv i transe hver eneste dag, flere ganger om dagen. Det er en helt naturlig prosess som skjer både bevisst og ubevisst, f.eks. når vi leser en bok som vi oppslukes av, når vi lytter til musikk som treffer oss, når vi ser en god film eller er i en dyp samtale med en annen person – eller når vi rett og slett drømmer oss bort.

 

Dette kurset vil gi deg en innføring ulike sider av selvhypnose og hvordan du bevisst kan bruke det i ulike situasjoner og områder av livet.

 

Avspenning og hvile

Du lærer hvordan du selv kan styre og gi deg selv suggesjoner for å slappe av, komme til ro, gi slipp på tankekjør og bekymringer, legge til rette for god og regenererende søvn.

 

Aktivering av ressurser

Du vil oppdage elegante og effektive måter til å finne fram til indre kilder og aktivere egne ressurser. Slik vil du kunne generere kraft og motivasjon, vinne tillit til det som ligger foran deg, klarhet og retning for veien du skal gå.

 

Deling med andre

Du vil lære metoder og teknikker som du også kan ta videre og dele med andre, eller som du kan benytte aktivt som coach, veileder eller trener.

 

Kurset passer for alle som ønsker å styre sin egen mentale tilstand og ha klare overganger mellom kraft og klarhet og hvile og opplading. Ingen forkunnskaper kreves.

Sted:
Bergen
Adresse:
Bergen

Kursplan og mer informasjon

Kursmoduler

Kursmoduler og opplegg lages etter avtale.

Kursmoduler og opplegg lages etter avtale.

Kursmoduler og opplegg lages etter avtale.

Kursmoduler og opplegg lages etter avtale.

Kursmoduler og opplegg lages etter avtale.

Hva er inkludert?

Kursmateriell
Dyktige lærere
Undervisning og veiledning
Hyggelige og trygge omgivelser
Kraftfulle og frigjørende verktøy

Annen nyttig informasjon​

Selvhypnose og autosuggesjon

fra kr 2,200

Delbetaling: 
Sted: Bergen
Adresse: Bergen
Kurslengde: 2 dager
Kursoppstart: 2025-11-07

Ta utdanningen hos Ålreit

Ledende og kompetent

Siden 2002 har vi vært en av landets ledende og mest kompetente leverandører av personlig og profesjonell utvikling og vekst.

Lang erfaring og trygge rammer

Vi er blant Norges mest erfarne innenfor NLP- og coachingfagetog har solid kompetanse og internasjonale sertifiseringer.

Coaching og kurs til alle

Vi tilbyr individuell coaching, team- og ledercoaching, åpne kurs, bedriftskurs og utdanning innenfor NLP og coaching.

Dyktige trenere!

Blant Norges dyktigste og mest erfarne coacher og NLP-trenere, med solid erfaring og utfyllende kompetanse.

Andre kurs og utdanninger

Se også andre relevante kurs og utdanninger som kan passe for deg.

Vebjørn2
fra kr 450
Strong fearless woman in the city.
fra kr 350
Test Coaching side
Kurslengde: 3 timer
Sted: Online
Thinking,Black,Woman,And,Teamwork,Concept.,Wide,Angle,Visual,For
fra kr 3,300
Din profesjonelle samtalepartner!
Kurslengde: 2 dager
Sted: Bergen
Kontakt oss
Nyhetsbrev

NYHETSBREV

Nyheter, informasjon og kampanjer